Субота, 20.04.2024, 02:43

Інформація про сайт

Наша школа завжди радо зустрічає усіх відвідувачів:

Теляж знов обіймає серпанком,
Дивним плесом задуманих рік,
Де стрічав ти дитячий світанок -
Там знайдеш ти і заходу вік...

Доброго дня, шановні відвідувачі нашого сайту! Ми дуже хочемо, щоб ви поближче познайомилися з нашою школою і щоб це знайомство було корисним, цікавим та приємним. Добре було б мати в числі відвідувачів сайту не тільки вчителів, учнів та батьків школи, але і тих, хто цікавиться нашим життям, наших друзів: випускників, котрі, звичайно ж, душею з нами; шановних ветеранів, гостей школи. Сподіваємося, що інформація про школу зацікавить наших учнів та їх батьків різноманітністю, змістовністю, творчістю, вдачами, проблемами, труднощами навчальної та позаурочної діяльності.

Тільки по-справжньому освічена людина може бути успішною та досягти поставленої мети. Тому адміністрація та вчителі школи вважають своїм головним завданням навчати учнів на найвищому рівні, розвивати їх творчий потенціал і потребу в отриманні знань. Ми дуже любимо свою школу та з великою повагою ставимося до нелегкої праці наших учителів і підтримуємо творчий потенціал учнів. Сподіваємося, що з батьками учнів нашої школи ми завжди будемо одностайними у питаннях навчання та виховання наших спільних дітей, за яких ми несемо відповідальність перед країною та нашим майбутнім.

Директор школи, Богдан ГУДКО

Телязька гімназія

80015,  Львівська область, Червоноградський район, с.Теляж, вул. Ланковецька, 71а

Тел. (8-03257) 57537