Вівторок, 07.05.2024, 00:42

Головна » Файли » Пам'ятка вчителю

Форми і методи роботи з обдарованими дітьми
18.04.2015, 15:25

1.Виявлення обдарованості учнів.

2.Психолого-педагогічний супровід обдарованої дитини.

3.Використання варіативної складової робочого навчального плану для розвитку здібностей та роботи з обдарованими дітьми (факультативи, групові та індивідуальні заняття).

4.Допрофільна підготовка.

5.Участь у Всеукраїнських учнівськихї олімпіадах з базових дисциплін та інтелектуальних і творчих конкурсах.

6.Діяльність МАН.

7.Участь у конкурсах «Кенгуру», «Левеня», «Колосок», «Грінвіч» тощо.

8.Використання масових форм  роботи з обдарованими та здібними дітьми, а саме:  КВК, ігрові тренінги, турніри кмітливих, знавців наук, брейн-ринги, конкурси поетів, художників, майстрів, спортивні змагання тощо.

9.Участь у просвітницьких конкурсах, виставках, олімпіадах, які проводять організації, фонди, редакції, вузи тощо.

10.Навчання в очно-заочних школах (з біології, математики, економіки, ін.), літніх таборах для обдарованих дітей.

11.Комплектування бібліо- та відеотеки матеріалів для роботи з обдарованими дітьми.

12.Співробітництво з позашкіллям:, ДЮСШ, БЮТ, будинком культури с. Теляж, бібліотеками тощо.

13.Пропаганда  результативності роботи із здібними  учнями  серед освітян та громадськості  через різні  форми роботи: фестивалі, конкурси, конференції, засоби масової інформації (зокрема на сайті школи).

Категорія: Пам'ятка вчителю | Додав: Оксанка
Переглядів: 459 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0