Неділя, 05.05.2024, 19:04

Головна » Файли » Позакласна діяльність

Звіт факультативної роботи з християнської етики у Телязькій ЗШ І-ІІ ступенів за 2014-2015 н.р.
07.05.2015, 14:42

факультативної роботи з християнської етики

у Телязькій ЗШ І-ІІ ступенів

Важко назвати шкільний предмет, який мав би стільки виховних цінностей. Викладання цього предмету це ціле мистецтво – важке мистецтво. Адже, морально-етичне виховання це завжди рівняння з багатьма невідомими…

«Господи, дай мені сили змінити те, що я можу змінити. Дай мені терпеливості змиритися з тим, чого я не можу змінити. І дай мені, Боже, мудрості відрізнити перше від другого»

Андрей Шептицький

Такі натхненні слова підказують вчителеві, як передати нашим дітям те добро, що несе християнське виховання.

Впродовж року на уроках використовувались різноманітні форми навчання: читання Біблії, малювання, слухання духовної музики, спів, поезія, дискусія, інсценізація.

Цей навчальний рік був присвячений 150-річчю від дня народження Андрея Шептицького, тому більшість відкритих заходів було приурочено Митрополиту.

1. Вернісаж «Діти України за мир!» (5-7 кл.)

2. Подорож-екскурсія до рідного Храму (5-8 кл.)

3. Круглий стіл на тему: «Андрей Шептицький – еталон для наслідування» (9 кл.)

4. Тиждень духовності. Конференція «Дорогою молитви» (1-9 кл.)

5. Парад цитат «Господи – навчи нас молитися» (8-9 кл.)

6. Виставка малюнків «Моя городина – Божий Дар» (5 кл.)

7. Калейдоскоп творчих робіт «Все це – Дари Божі» (7-9 кл.)

8. Реколекційні зустрічі з о.Орестом Рубелем «Повернення «Блудного сина»» (учителі та учні)

9. Перегляд фільму «Благословляю і молюся» та мультфільму про Андрея Шептицького

10. Хресна дорога у часі Великого Посту (8-9 кл.)

11. Година духовності. Слухання релігійної музики

12. Урочиста зустріч ікони Божої Матері, подорожуючої школами району. Спільна молитва за мир в Україні (батьки, вчителі, діти, священик)

С.Хмара

Переглянути презентацію