Понеділок, 29.04.2024, 13:24

(вчитель-керівник Горилюк О.М.)

Казка

Хлопчик Вогонь Добра

Одного дня на світ з’явився хлопчик. Він просто сяяв: був маленьким і чистим, а в його очах горіло полум’я і цей вогонь йшов із серця й виділяв іскорки любові, доброти, щастя. Батьки дуже любили його і хлопчик, відчуваючи цю любов, передавав вогонь зі свого серця в їхні серця. Полум’я за полум’ям іскорки любові потрапляли з його очей у очі батьків, а звідти у їх серця, наповнюючи їх ще більшою любов’ю.

А хлопчик все ріс і у його серці й очах  разом із ним ріс вогонь добра і любові. З часом цей вогонь переходив маленькими іскорками в інші пусті серця людей. І пізніше у них розгорявся великий яскравий і наповнений любові вогонь до навколишнього світу і людей.

А  хлопчик все ріс і з ним збільшувалася кількість іскорок, якими він ділився з усіма людьми. І через певний час в серце кожної людини, що є на  землі, потрапила ця іскорка. Вона також є і у наших серцях. Можливо, в когось вона розгорілася і у серці почав палати сильний вогонь любові, добра щастя і всього прекрасного. А у когось він , можливо, погас. Та хлопчик Вогонь Добра продовжував ділитися цією іскоркою і вона з новою силою розгорялася і люди почали розсилати уже свої іскорки любові іншим.

Якщо у вас нема ще цієї іскорки, будьте впевнені, згодом вона з’явиться. Лише треба мати відкриті серця й очі, й завжди бути  готовим впустити у них добро, ласку, ніжність.

Пам’ятайте, хлопчик розсилає їх усім!!!

І коли ви зустрінете його, зробіть усе, щоб і у вашому серці знайшлося місце для добра.

Категорія: Проба пера | Додав: Оксанка
Переглядів: 465 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0