Субота, 27.04.2024, 11:50

Головна » 2015 » Вересень » 4 » Чим може пишатися українець?
Чим може пишатися українець?

У День знань 2015 року, як завжди, подвір′я Телязької ЗШ І-ІІ ступенів наповнилися білими бантами, різнокольоровими букетами і загальним радісним відчуттям того, що попереду нова сторінка життя — цікава, барвиста і повна нових знань.

"Чим може пишатися українець» — під такою назвою для учнів початкових класів пройшов перший урок.

Буває, часом сліпну від краси,

Спинюсь, не тямлю, що воно за диво,

Оці степи, це небо, ці ліси

Усе так гарно, чисто, незрадливо,

Усе як є - дорога, явори,

Усе моє - все зветься  Україна.

Такими рядками розпочалася розповідь вчителів початкових класів. Вони спрямували суттєво важливий у житті школярів урок на виховання патріотичних почуттів, прагнення жити у вільній, незалежній Україні, захищати її та своє майбутнє,гордитися країною, історією країни, своєю мовою, державними та народними символами, народними традиціями та звичаями,  народними піснями та танцями, природою, містами та селами, народом, родинами. З захопленням розповідали про історію та культурну спадщину України, сучасні трагічні події на Сході країни. Патріотичного піднесення додала пісня «Перлина-Україна» О. Винника, яку діти залюбки підспівували пов′язавши із танцювальними рухами. Незабутні враження у серцях дітей залишилися після перегляду відео-роликів «Цікаві факти про Україну», «Заочна мандрівка містами і селами України». Старанно підібрані яскраві ілюстрації, поезії, музичний супровід, а головне щире і натхненне слово вчителів сприяли формуванню у вихованців почуття гордості за свій народ, за свою країну. На закінчення уроку згадали і наших захисників які перебувають в зоні АТО, діти на символічних крильцях голубів писали побажання солдатам і прикріплювали їх на карт України. Вчителі намагались донести до учнів, що саме завдяки незламній відданості Батьківщині український народ зможе будувати незалежну демократичну державу і жити в мирі.

Середа О.Я.

Переглядів: 532 | Додав: Оксанка | Рейтинг: 0.0/0